Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Od poniedziałku zmiany na linii nr 34 w Bełsznicy - Powiat Wodzisławski

Od poniedziałku zmiany na linii nr 34 w Bełsznicy

Informujemy, że z powodu przebudowy przepustu w ciągu ulicy Raciborskiej w Bełsznicy autobusy Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej na linii 34 będą w sierpniu kursować trasą okrężną, tj. ulicami Stawową i Wałową, a przewozy będą obsługiwane przez minibusy.

Na linii 34, która obsługuje połączenia z Wodzisławia Śl. przez Turzę Śl., Gorzyce, Bełsznicę i Rogów do Bluszczowa nie planuje się zmian w obsłudze przystanków – wszystkie przystanki zgodnie z rozkładem jazdy będą obsługiwane – jednak ze względu na trwające prace drogowe zarówno w Rogowie, jak i Bełsznicy mogą pojawiać się okresowe opóźnienia (do 15 min).

Za wszelkie uciążliwości przepraszamy!