Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Od środy zamknięta ul. Kokoszycka - Powiat Wodzisławski

Od środy zamknięta ul. Kokoszycka

Ważna informacja. Jak poinformował Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl. oraz wykonawca odpowiedzialny za modernizację ul. Kokoszyckiej w Wodzisławiu Śl., od środy 7 czerwca znaczna część drogi zostanie zamknięta dla ruchu, a na odcinku ul. Radlińskiej od skrzyżowania z ul. Kokoszycką do ronda św. Floriana będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy z możliwością przejazdu od centrum miasta w stronę ronda.

robotnicy drogowi remontujący jezdnię foto. Grzegorz Skibka

Ulica Kokoszycka zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów na odcinku od ul. Radlińskiej do posesji nr 154 (w połowie drogi między skrzyżowaniami z ul. Leszka i ul. Krupińskiego). Zakaz nie będzie dotyczył mieszkańców i pojazdów budowy. Dodatkowo na odcinku ul. Radlińskiej od skrzyżowania z ul. Kokoszycką do ronda św. Floriana będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy z możliwością przejazdu od centrum miasta w stronę ronda. Utrudnienia związane z przebudową ul. Kokoszyckiej będą trwały do końca wakacji. Prosimy o wyrozumiałość, za uciążliwości przepraszamy!