Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nowy zastępca komendanta policji oficjalnie rozpoczął służbę - Powiat Wodzisławski

Nowy zastępca komendanta policji oficjalnie rozpoczął służbę

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śl. odbyła się uroczystość oficjalnego wprowadzenia I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji Grzegorza Matuszka.

zastępca komendanta

Podinspektor Grzegorz Matuszek, dotychczasowy naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Żorach, został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim 16 września. Nowe stanowisko powierzył mu Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński.

Z okazji objęcia stanowiska z wiceszefem wodzisławskiej policji spotkał się m.in.przewodniczący rady powiatu Eugeniusz Wala i starosta Ireneusz Serwotka, który przekazał serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia. Jako zwierzchnik powiatowych służb, inspekcji i straży starosta przekazał też, że liczy na bardzo dobrą współpracę w zakresie realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Życzył nowemu komendantowi kolejnych sukcesów i awansów, a także wszelkiej pomyślności i owocnej realizacji planów zawodowych i osobistych. Starosta podkreślił też, że największą wartością powiatowej komendy są tworzący ją ludzie i zapewnił o dalszym wsparciu ze strony Powiatu Wodzisławskiego.