Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nowy Informator Naborowy na Rok Szkolny 2024/2025 już dostępny - Powiat Wodzisławski

Nowy Informator Naborowy na Rok Szkolny 2024/2025 już dostępny

Czas naboru do szkół ponadpodstawowych zbliża się wielkimi krokami, dlatego mamy przyjemność zaprezentować nową edycję Informatora Naborowego z ofertą edukacyjną szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2024/2025.

zaproszenie starosty wodzisławskiego

Niezmiennie dbając o potrzeby naszych uczniów oraz ich rodziców, przygotowaliśmy tegoroczny Informator w kilku wersjach, aby zapewnić łatwy dostęp do najważniejszych informacji o naszych szkołach. W tym roku udostępniamy również wersję online w formie „wirtualnej książki”, co pozwala na szybkie i wygodne przeglądanie oferty edukacyjnej.

W tegorocznym Informatorze Naborowym znajdziecie pełną gamę szkół ponadpodstawowych, oferujących różnorodne kierunki kształcenia dostosowane do indywidualnych zainteresowań i aspiracji uczniów. Od szkół średnich ogólnokształcących, przez technika, po szkoły branżowe – nasza oferta jest bogata i zróżnicowana, aby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów oraz ich rodziców do zapoznania się z naszym Informatorem Naborowym, aby podjąć świadomą decyzję dotyczącą wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej. Dzięki naszej starannie opracowanej publikacji, proces wyboru szkoły stanie się prostszy i bardziej klarowny. Zachęcamy również do odwiedzenia szkół podczas Dni Otwartych. Więcej informacji na ten temat TUTAJ – PRZEJDŹ.

Dla nas najważniejsze jest zapewnienie naszym uczniom wysokiej jakości edukacji oraz wsparcie w wyborze ścieżki kształcenia. Serdecznie zapraszam do szkół Powiatu Wodzisławskiego – mówi starosta Leszek Bizoń.