Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski NOWY DYREKTOR ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W WODZISŁAWIU ŚL. - Powiat Wodzisławski

NOWY DYREKTOR ZESPOŁU OPIEKI ZDROWOTNEJ W WODZISŁAWIU ŚL.

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego na posiedzeniu w dniu 29 grudnia 2010 roku podjął uchwałę nr 15/2010 w sprawie nawiązania stosunku pracy na podstawie umowy o pracę z dyrektorem Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej pod nazwą „Zespół Opieki Zdrowotnej w Wodzisławiu Śl.” Z dniem 3 stycznia 2011 roku z Panią Bożeną Capek został nawiązany stosunek pracy na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony na stanowisku dyrektora SP ZOZ Wodzisław Śl. w wymiarze 0,5 etatu.

29 grudnia 2010r. Zarząd Powiatu Wodzisławskiego podjął również uchwałę w sprawie zmiany wymiaru czasu pracy na stanowisku dyrektora SP ZOZ Rydułtowy zmieniając Pani Bożenie Capek wymiar czasu pracy z całego etatu na  0,5.
Uchwały zostały podjęte przez Zarząd Powiatu w związku z wygaśnięciem umowy na czas określony ( 16 wrzesień 2010r. – 31.12.2010r.) p.o. dyrektora SP ZOZ Wodzisław Pana Henryka Stawarczyka.
Pan Henryk Stawarczyk zostaje na obecnym stanowisku z-cy dyrektora ds. ekonomiczno-eksploatacyjnych.