Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nowy członek Zarządu Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Nowy członek Zarządu Powiatu Wodzisławskiego

Andrzej Kania, radny powiatowy i dotychczasowy przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Sportu został nowym członkiem Zarządu Powiatu Wodzisławskiego

Wyboru Andrzeja Kani na członka zarządu dokonano 25 stycznia podczas XXXVI sesji Rady Powiatu Wodzisławskiego.

Kandydaturę zgłosił starosta Ireneusz Serwotka. Po głosowaniu tajnym Rada Powiatu Wodzisławskiego wybrała Andrzeja Kanię na członka Zarządu Powiatu Wodzisławskiego większością głosów.

Na wniosek wiceprzewodniczącego rady Ryszarda Zalewskiego, po głosowaniu, nowym przewodniczącym  Komisji Oświaty, Kultury i Sportu został radny  Grzegorz Kamiński.