Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nowe łóżka na Oddziale Pediatrii - Powiat Wodzisławski

Nowe łóżka na Oddziale Pediatrii

28 czerwca w Szpitalu w Rydułtowach odbyła się uroczystość przekazania na rzecz PPZOZ łóżek dla Oddziału Pediatrycznego.

Uczestniczyli w niej: Dyrektor PPZOZ – Dorota Kowalska, Z-ca Dyrektora ds. Lecznictwa – dr n. med. Sławomir Święchowicz, Członek Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. – Robert Ostrowski, Poseł na Sejm RP – Krzysztof Sitarski, Zastępca Burmistrza Miasta Rydułtowy – Marcin Połomski, Ordynator Oddziału Pediatrycznego – dr n. med. Stefan Cichy, Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału Pediatrycznego – Agnieszka Cylc.

Podczas uroczystości złożono podziękowania Jastrzębskiej Spółce Węglowej oraz Fundacji Potrafisz Polsko Kukiz 15’,  za wsparcie i pomoc na rzecz Oddziału Pediatrycznego i Oddziału Wewnętrznego II Szpitala w Rydułtowach.

Podziękowania zostały również przekazane pani Annie Marczak – Dyrektorowi Banku BZWBK w Radlinie, która z powodu choroby nie mogła przybyć na uroczystość. To dzięki jej wsparciu i zaangażowaniu Fundacji Banku Zachodniego WBK S.A. im. Stefana Bryły pozyskano środki na rzecz remontu Oddziału Wewnętrznego II Szpitala w Rydułtowach.

Więcej informacji w materiale telewizji TVT:

Tekst: Łukasz Greń, PP ZOZ; foto.: PP ZOZ