Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski NGO: skorzystaj z oferty coachingu - Powiat Wodzisławski

NGO: skorzystaj z oferty coachingu

Inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego zaprasza do skorzystania z oferty długofalowej pomocy dotyczącej rozpoczęcia działalności odpłatnej lub gospodarczej.

Oferta coachingu skierowana jest do przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (np. stowarzyszeń, fundacji), działających na terenie powiatu wodzisławskiego.

Na podstawie przesłanych przez organizacje zgłoszeń, zostanie wybranych 6 podmiotów, które otrzymają wsparcie coacha – indywidualnego opiekuna, z którym wypracują plan rozwoju, czyli zaplanują kolejne działania, najważniejsze dla organizacji z punktu widzenia ich potrzeb (ze szczególnym uwzględnieniem działalności ekonomicznej).

Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ

Karta zgłoszeniowa – POBIERZ

Termin nadsyłania zgłoszeń: 26 stycznia 2014 r.