Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Narodowy Dzień Sportu – Nautica Gorzyce! - Powiat Wodzisławski

Narodowy Dzień Sportu – Nautica Gorzyce!

Nautica zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania w sobotę 15.09.2018r.

baner Narodowy Dzień Sportu

Bezpłatny dwugodzinny wstęp dla wszystkich naszych gości od godz. 9:00 do 15:00.

Przyjdź całą rodziną, poinformuj sąsiadów, zaproś koleżankę/kolegę na relaks w Nautice.

Chętnych zapraszamy do zapisania się/ dziecka na dodatkowe zajęcia: link do zapisów: http://www.zapisynds.com.pl/. Osoby zapisane mają gwarancję wejścia na pływalnię, liczba miejsc ograniczona:

– 9:00 do 11:30  – kajakiem po meandrach Nautici – rozpocznij przygodę swojego dziecka z kajakiem na basenie (dla dzieci do 12 roku życia o wadze max35 kg);
– 11:30 do 12:30 – pokazy zawodowców z Klubu Pływackiego Aligator Gorzyce;
– 12:30 do 15:00 – muzyczny rodzinny Fitness w wodzie dla każdego – np. rodziny z dziećmi, seniorzy z wnuczkami, koła seniorów

Pokaż dziecku kajakarstwo, pooglądaj przyszłych olimpijczyków, zakochaj się w aktywności fitness!
Zapraszamy serdecznie  na aktywny rodzinny wypoczynek na Nautice.