Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Najlepsze życzenia z okazji Święta Policji - Powiat Wodzisławski

Najlepsze życzenia z okazji Święta Policji

24 lipca obchodzone jest Święto Policji. W tym roku przypada 100. rocznica powstania Policji Państwowej. Z tej okazji wszystkim funkcjonariuszom orz pracownikom policji składamy najserdeczniejsze życzenia.

logo policji

Jesteśmy świadomi tego, iż Wasza praca niesie za sobą dużą odpowiedzialność zawodową, jak i społeczno – moralną. Doceniając jej rolę w służbie mieszkańcom powiatu wodzisławskiego, dziękujemy Wam za profesjonalną i coraz skuteczniejszą walkę z przestępczością oraz za to, że nie bacząc na trudy i niedogodności codziennej policyjnej służby, skutecznie realizujecie podstawową misję Policji, jaką jest zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa obywateli.

Z okazji Waszego święta wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym Policji życzmy zawodowego spełnienia, uznania i satysfakcji z wykonywanych obowiązków, a także zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Wszystkiego najlepszego!

Starosta Leszek Bizoń wraz z Zarządem Powiatu