Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Najlepsze życzenia dla Pracowników Służby Zdrowia - Powiat Wodzisławski

Najlepsze życzenia dla Pracowników Służby Zdrowia

Dziś, 18 października przypada święto patrona Pracowników Służby Zdrowia – św. Łukasza. Powiatową lecznicę z bukietem kwiatów i życzeniami odwiedzili dzisiaj wicestarosta Tadeusz Skatuła oraz członkini zarządu powiatu Krystyna Kuczera.

Władze powiatu złożyły najlepsze życzenia – satysfakcji z pracy i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym – dla lekarzy, pielęgniarek, położnych, diagnostów, opiekunów medycznych, psychologów, rehabilitantów, ratowników medycznych i wszystkich pozostałych pracowników służby zdrowia, którzy na co dzień pracują w Powiatowym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim. Wicestarosta Tadeusz Skatuła oraz Krystyna Kuczera, członkini zarządu resortowo odpowiedzialna za ochronę zdrowia, podziękowali także za codzienny trud i profesjonalną, pełną oddania pracę, którą pracownicy służby zdrowia wykonują na rzecz drugiego człowieka.