Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nagrody Powiatu Wodzisławskiego w Dziedziny Kultury i Sportu - Powiat Wodzisławski

Nagrody Powiatu Wodzisławskiego w Dziedziny Kultury i Sportu

Informujemy, iż z dniem 11 lutego 2010 r. obowiązują nowe regulacje dotyczące przyznawania Nagrody Powiatu Wodzisławskiego w Dziedzinie Kultury oraz Nagrody i Wyróżnienia w Dziedzinie Sportu.

Szczegółowo regulują te kwestie uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego nr XLI/454/2009 i XLI/455/2009 z dnia 22 grudnia 2009 r.

Pobierz:

Regulamin Przyznawania Nagród i Wyróżnień Powiatu Wodzisławskiego w Dziedzinie Sportu.

Regulamin przyznawania Nagrody Powiatu Wodzisławskiego w Dziedzinie Kultury.

Wzory wniosków o Nagrodę/Nagrodę i Wyróżnienie znajdują się w chwili obecnej w fazie ich projektowania.