Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nabór na członków komisji konkursowych - Powiat Wodzisławski

Nabór na członków komisji konkursowych

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego zaprasza do zgłaszania kandydatur na członka komisji konkursowej, która zostanie powołana w celu opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Wodzisławskiego w 2011 roku w zakresie: kultury, ochrony i promocji zdrowia oraz pobudzania rozwoju lokalnego.

Warunkiem zgłoszenia kandydata jest złożenie formularza zgłoszeniowego do dnia 14 kwietnia 2011r. w kancelarii Starostwa Powiatowego przy ul. Bogumińskiej 2 lub przy  ul. Pszowskiej 92 a w Wodzisławiu Śląskim-w godzinach pracy urzędu.
Dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Strategii i Rozwoju Powiatu pod nr telefonu: 32 41 20 943

Formularz zgłoszeniowy – pobierz