Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Nabór do komisji konkursowej - Powiat Wodzisławski

Nabór do komisji konkursowej

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego zaprasza do zgłaszania kandydatur na członka komisji konkursowej, która zostanie powołana w celu opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie ofert na realizację zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych zlecanych fundacjom oraz organizacjom pozarządowym ze środków PFRON w 2016 roku.

Warunkiem zgłoszenia kandydata jest złożenie formularza zgłoszeniowego do dnia 16 maja 2016 roku w kancelarii Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Wałowej 30 – w godzinach pracy jednostki.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Sekcji Wsparcia Specjalistycznego, Interwencji Kryzysowej i Rehabilitacji Społecznej oraz pod nr telefonu: 32 455 14 30, wew. 33 lub 34.

Formularz zgłoszeniowy – POBIERZ (DOC, 14,8 KB)