Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Mamy nowy film informacyjny o powiecie - Powiat Wodzisławski

Mamy nowy film informacyjny o powiecie

Powstał krótki film informacyjny o powiecie wodzisławskim.

Film ukazuje najciekawsze miejsca, wydarzenia z życia powiatu, kluczowe inwestycje itp. Ze względu na ograniczony czas nie obejmuje wszystkich aspektów. Jest to raczej krótka (film ma ok. 6 minut) wizytówka powiatu.

Materiał będzie prezentowany inwestorom, delegacjom itp. Swoją premierę miał podczas niedawnej wizyty delegacji z partnerskiego powiatu tczewskiego.

To na pewno ułatwi kontakty z naszymi partnerami. Łatwiej będzie pokazać gdzie leży powiat, dana gmina w tym powiecie, czym możemy się pochwalić, z czego jesteśmy dumni – tłumaczył starosta Ireneusz Serwotka podczas poniedziałkowej prezentacji filmu dziennikarzom.

Z filmu mogą też korzystać organizacje pozarządowe, szkoły, samorządy i mieszkańcy, bo jak powiedział starosta Serwotka:

To mieszkańcy powiatu wodzisławskiego stanowią największą siłę i największy potencjał naszego regionu.

To pierwsza tego rodzaju powiatowa inicjatywa  zrealizowania filmu i jego tak szerokiego udostępnienia dla wszystkich zainteresowanych osób. Materiał został udostępniony pod adresem: http://www.powiatwodzislawski.pl/pliki/media/Powiat_Wodzislawski_v06.mp4

Jest to materiał w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (full hd).

Zobacz kilka migawek z filmu.