Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski listopad-grudzień 2023 Rydułtowy: "Gilgotki" Pauliny Wojciechowskiej - Powiat Wodzisławski

listopad-grudzień 2023 Rydułtowy: „Gilgotki” Pauliny Wojciechowskiej

Rydułtowskie Centrum Kultury “Feniks” zaprasza na wystawę ilustracji dla dzieci Pauliny Wojciechowskiej, którą będzie można zobaczyć przez cały listopad i grudzień

plakat - wystawa ilustracji Pauliny Wojciechowskiej GILGOTKI

Zbiór prac GILGOTKI to niedawno powstałe ilustracje dedykowane dzieciom tym małym i trochę większym, stworzone przez Paulinę Wojciechowską – absolwentkę grafiki warsztatowej katowickiej ASP, ilustratorkę, malarkę i artystkę-grafika z Rybnika. Swoje prace prezentowała m.in. w wystawach indywidualnych, ale również zbiorowych. Prace graficzne wyróżniono m.in. w konkursie Festiwalu FAMA w Świnoujściu.