Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kursy jak w dni wolne od nauki szkolnej - Powiat Wodzisławski

Kursy jak w dni wolne od nauki szkolnej

W czasie ferii zimowych w województwie śląskim autobusy Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej kursują jak w dni wolne od nauki szkolnej.

Z rozkładem jazdy można zapoznać się tutaj (otwiera się w nowym oknie).
Przypominamy też, że na terenie województwa śląskiego do 26 lutego trwa akcja pn. „Bezpieczne Ferie 2024”. Na potrzeby akcji została uruchomiona całodobowa interwencyjna linia telefoniczna: 32 20 77 077. Podczas ferii zimowych policjanci ruchu drogowego w całym kraju podejmują działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa wyjeżdżającym. W powiecie wodzisławskim miejsce kontroli wyznaczono w Wodzisławiu Śląskim, ul. Rybnicka 40 (parking przy stacji kontroli pojazdów KREG). Informacje pod numerami tel. 47 855 52 91 oraz 47 855 52 55.