Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Koronawirus. Zmiany w ośrodku dla ofiar przemocy - Powiat Wodzisławski

Koronawirus. Zmiany w ośrodku dla ofiar przemocy

Z uwagi na rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2, w celu zwiększenia bezpieczeństwa zdrowotnego pracowników i osób korzystających z usług świadczonych przez Powiatowy Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Wodzisławiu Śl., w ośrodka do odwołania wprowadzono pewne ograniczenia.

Dawny szpital powiatowy, obecnie siedziba powiatowych instytucji pomocy społecznej

Wszystkie formy wsparcia udzielane w trybie ambulatoryjnym, grupowe zajęcia w ramach programów korekcyjno-edukacyjnych, a także zajęcia grupy wsparcia zostają odwołane. Zawiesza się również działanie hostelu. W przypadku potrzeby konsultacji Ośrodek udziela ich telefonicznie pod nr 32 455 60 32 od 7:00 do 20:00 przez siedem dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli).

Za wszelkie niedogodności przepraszamy.