Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Koronawirus. DPS w Gorzycach pod szczególnym nadzorem - Powiat Wodzisławski

Koronawirus. DPS w Gorzycach pod szczególnym nadzorem

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. Papieża Jana Pawła II, którego pensjonariusze w sposób szczególny są narażeni na ryzyka związane z zachorowaniem na COVID-19, w placówce wprowadzono obostrzenia i rygory, mające na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa mieszkańcom.

DPS w Gorzycach

W Domu obowiązuje zaostrzony reżim sanitarny. Do odwołania wprowadzono zakaz odwiedzin. Na terenie obiektu zlokalizowano dodatkowe punkty dezynfekcji rąk. W celu ograniczenia ryzyka pocztę mieszkańcom dostarczają pracownicy DPS, a nie listonosz.

Do obiektów Domu nie są wpuszczane osoby, których stan wskazuje na podejrzenie choroby, a także inne osoby postronne. Na teren placówki wpuszczane są wyłącznie osoby niezbędne dla normalnego funkcjonowania placówki, jak dostawcy czy usługodawcy. Wszystkie te osoby zobowiązane są do bezwzględnej dezynfekcji rąk.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i liczymy na zrozumienie powagi sytuacji.