Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Korfantego w Radlinie do remontu - Powiat Wodzisławski

Korfantego w Radlinie do remontu

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śl. podpisano kolejną umowę dotyczącą inwestycji drogowej. Tym razem na modernizację ul. Korfantego w Radlinie.

Za przebudowę trzystu sześćdziesięciu metrowego odcinka tej jednej z najważniejszych i najczęściej uczęszczanych dróg w Radlinie odpowiadać będzie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp.z o.o. z Raciborza, które w przetargu złożyło najkorzystniejszą ofertę w wysokości ok. 950 tys. zł. Umowę w imieniu powiatu podpisał Starosta Wodzisławski Ireneusz Serwotka oraz p.o. z-cy Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg – Michał Stabla. W imieniu wykonawcy, podpis na dokumencie złożył prezes zarządu Krzysztof Wrazidło.

Inwestycja swoim zakresem obejmie wzmocnienie i wymianę nawierzchni jezdni na odcinku od DK 78 (ul. Rybnicka) do rejonu skrzyżowania z linia kolejową. W ramach robót zostanie także wyremontowana kanalizacja deszczowa na odcinku 100 mb, oraz chodnik o łącznej długości 360 mb. Termin realizacji to połowa października.