Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Korekta do informacji o zmianie danych dotyczących stacji bazowej telefonii komórkowej - Powiat Wodzisławski

Korekta do informacji o zmianie danych dotyczących stacji bazowej telefonii komórkowej operatora P4 Sp. z o. o. z siedziba w Warszawie przy ul. Wynalazek 1 o symbolu WOD2509B zlokalizowanej w Radlinie przy ul. Rybnickiej 218, nie później niż w terminie 3 dni roboczych od dnia dokonania zgłoszenia, które zostało złożone w tutejszym Starostwie w dniu 24 października 2022 r.

Do pobrania:

1. Sprawozdanie z pomiarów pól elektromagnetycznych wykonanych w środowisku w otoczeniu instalacji radiokomunikacyjnej (PDF 1,42 MB)
  2. Przedłożenie informacji o zmianie danych w instalacji (PDF 344 KB)