Konsultacje z mieszkańcami w sprawie wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdów oraz w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego zaprasza mieszkańców powiatu do udziału w konsultacjach dot. projektu uchwały rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdów oraz wysokości opłat w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu.

1. Przedmiot konsultacji: projekt uchwały rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdów oraz wysokości opłat w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu.
  2. Termin rozpoczęcia konsultacji ustalono na 1 grudnia 2022 r.
  3. Termin zakończenia konsultacji nastąpi 7 grudnia 2022 r.
  4. Konsultacje przeprowadza się na terenie powiatu wodzisławskiego,
  5. Konsultacje przeprowadzane są w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji.
  6. Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: transport@powiatwodzislawski.pl.

Za przeprowadzenie konsultacji odpowiada Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim, tel. tel. 32 41 20 900.

Do pobrania:

1. projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie ustalenia wysokości opłat za usunięcie i przechowywanie pojazdów oraz wysokości opłat w przypadku odstąpienia od usunięcia pojazdu (PDF 228KB)