Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje z mieszkańcami i organizacjami pozarządowymi - Powiat Wodzisławski

Konsultacje z mieszkańcami i organizacjami pozarządowymi

Zapraszamy do udziału w konsultacjach nad projektem uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego.

Konsultacje z organizacjami pozarządowymi:

1. Przedmiot konsultacji: projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie zmiany Uchwały Nr LIII/572/2010 Rady Powiatu Wodzisławskiego z dnia 10 listopada 2010 roku w sprawie ustalenia szczegółowych zasad i trybu umarzania należności pieniężnych mających charakter cywilnoprawny przypadających Powiatowi Wodzisławskiemu lub jednostkom mu podległym, a także udzielania ulg w spłacie tych należności.
  2. Formy konsultacji: konsultacje przeprowadzane będą w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji. Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: finanse@powiatwodzislawski.pl
  3. Termin konsultacji: od dnia 24 lipca 2024 roku do dnia 6 sierpnia 2024 roku
  4. Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji: Wydział Finansowo-Budżetowy, ul. Bogumińska 2, 44-300 Wodzisław Śląski.

Konsultacje z mieszkańcami:

1. Przedmiot konsultacji: projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie zmiany Uchwały Nr LIII/572/2010 Rady Powiatu Wodzisławskiego z dnia 10 listopada 2010 roku w sprawie ustalenia szczegółowych zasad i trybu umarzania należności pieniężnych mających charakter cywilnoprawny przypadających Powiatowi Wodzisławskiemu lub jednostkom mu podległym, a także udzielania ulg w spłacie tych należności.
  2. Termin rozpoczęcia konsultacji ustalono na 24 lipca 2024 r.,
  3. Termin zakończenia konsultacji nastąpi 6 sierpnia 2024 r.
  4. Konsultacje przeprowadza się na terenie powiatu wodzisławskiego,
  5. Konsultacje przeprowadzane są w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji,
  6. Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: finanse@powiatwodzislawski.pl.

Do pobrania:

1. Projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie zmiany Uchwały Nr LIII/572/2010 Rady Powiatu Wodzisławskiego z dnia 10 listopada 2010 roku w sprawie ustalenia szczegółowych zasad i trybu umarzania należności pieniężnych mających charakter cywilnoprawny przypadających Powiatowi Wodzisławskiemu lub jednostkom mu podległym, a także udzielania ulg w spłacie tych należności – PDF 106KB