Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje z mieszkańcami i organizacjami pozarządowymi - Powiat Wodzisławski

Konsultacje z mieszkańcami i organizacjami pozarządowymi

Zapraszamy do udziału w konsultacjach nad projektem uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego.

Konsultacje z organizacjami pozarządowymi:

1.  Przedmiot konsultacji: projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie zmiany Uchwały Nr XVI/182/2012 Rady Powiatu Wodzisławskiego z dnia 29 marca 2012 roku w sprawie nadania statutu Powiatowemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z  siedzibą w  Wodzisławiu Śląskim.
  2. Formy konsultacji: wyrażenie opinii skierowanej na piśmie do komórki odpowiedzialnej za konsultacje (opinia powinna zostać podpisana przez osobę/osoby upoważnioną/e do reprezentowania organizacji).
  3. Termin konsultacji: od dnia 29 lutego 2024 roku do dnia 14 marca 2024 roku
  4. Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji: Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej, ul. Pszowska 92 a, 44-300 Wodzisław Śląski.

Konsultacje z mieszkańcami:

1. Przedmiot konsultacji: projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie zmiany Uchwały Nr XVI/182/2012 Rady Powiatu Wodzisławskiego z dnia 29 marca 2012 roku w sprawie nadania statutu Powiatowemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z  siedzibą w  Wodzisławiu Śląskim.
  2. Termin rozpoczęcia konsultacji ustalono na 29 lutego 2024 r.,
  3. Termin zakończenia konsultacji nastąpi 14 marca 2024 r.
  4. Konsultacje przeprowadza się na terenie powiatu wodzisławskiego,
  5. Konsultacje przeprowadzane są w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji,
  6. Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zdrowie@powiatwodzislawski.pl.

Do pobrania:

1. Projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie zmiany Uchwały Nr XVI/182/2012 Rady Powiatu Wodzisławskiego z dnia 29 marca 2012 roku w sprawie nadania statutu Powiatowemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z  siedzibą w  Wodzisławiu Śląskim (PDF 264KB)