Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje w sprawie funkcjonowania komunikacji powiatowej - Powiat Wodzisławski

Konsultacje w sprawie funkcjonowania komunikacji powiatowej

W związku z planowanymi korektami rozkładu jazdy, które nastąpią 5 grudnia br. pasażerowie Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej mogą zgłaszać swoje uwagi dotyczące funkcjonowania przewozów.

autobus PKS na tle Starostwa

Osoby, które chcą zgłosić swoje uwagi lub propozycje do funkcjonowania komunikacji powiatowej (aktualnie 10 linii obsługiwanych przez PKS w Raciborzu – wykaz linii komunikacji powiatowej dostępny jest TUTAJ-nowe okno), proszone są ich o przesyłanie wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres autobusy@powiatwodzislawski.pl w terminie do 1 listopada.

Za udział w konsultacjach serdecznie dziękujemy!