Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie zmniejszenia opłaty za wydanie dowodu rejestracyjnego... - Powiat Wodzisławski

Konsultacje projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie zmniejszenia opłaty za wydanie dowodu rejestracyjnego…

1. Termin konsultacji ustala się od 15 marca 2018 r. do 22 marca 2018 r.
  2. Konsultacje przeprowadza się na terenie powiatu wodzisławskiego.
  3. Konsultacje przeprowadza się w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji. Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
    transport@powiatwodzislawski.pl
  4. Za przygotowanie i przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim.

Uchwała będą przedmiotem konsultacji – POBIERZ (PDF 531KB)