Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie podziału na okręgi wyborcze... - Powiat Wodzisławski

Konsultacje projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie podziału na okręgi wyborcze…

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego ogłasza konsultacje z mieszkańcami projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie zmiany uchwały Nr XLV/441/2014 Rady Powiatu Wodzisławskiego z dnia 24 lipca 2014 r. w sprawie podziału Powiatu Wodzisławskiego na okręgi wyborcze oraz określenia ich granic, numerów i liczby radnych wybieranych w każdym okręgu.

1. Termin konsultacji ustala się od 15 marca 2018 r. do 27 marca 2018 r.
  2. Konsultacje przeprowadza się na terenie powiatu wodzisławskiego.
  3. Konsultacje przeprowadza się w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji. Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
    obywatelski@powiatwodzislawski.pl
  4. Za przygotowanie i przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest Wydział Obywatelski, Ochrony Informacji Niejawnych i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim.

Projekt uchwały, będącej przedmiotem konsultacji – POBIERZ (PDF 983KB)

Uchwała w sprawie konsultacji – POBIERZ (PDF 344 KB)