Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje projektu uchwały Rady Powiatu w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych - Powiat Wodzisławski

Zarząd Powiatu zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach dotyczących projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Wodzisławski oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.

Ogłoszenie o konsultacjach z mieszkańcami projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Wodzisławski oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.

1. Termin konsultacji: od 15 kwietnia 2021 r. do 22 kwietnia 2021 r.
  2. Forma konsultacji: konsultacje przeprowadzane będą w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji; opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: transport@powiatwodzislawski.pl.
  3. Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:
    Wydział Komunikacji i Transportu ul. Pszowska 92 a, 44-300 Wodzisław Śląski.
  4. Do pobrania: Projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Wodzisławski oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków – POBIERZ (plik pdf 337 KB)