Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konsultacje programu współpracy z organizacjami pozarządowymi - Powiat Wodzisławski

Konsultacje programu współpracy z organizacjami pozarządowymi

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów działających w sferze pożytku publicznego na konsultacje w sprawie projektu „Program współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2010 r.”

Konsultacje odbędą się 4 listopada 2009 r. o godz. 16.00 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a. Na spotkaniu konsultacyjnym możliwe będzie omówienie planowanej współpracy z poszczególnymi Wydziałami Starostwa, jak również z Powiatowym Urzędem Pracy oraz Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.
Prosimy o potwierdzenie udziału w konsultacjach do dnia 02.11.2009 r. pod numerem telefonu 412 09 41.

Projekt „Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2010 r.” – pobierz