Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konkurs na logo Powiatu Wodzisławskiego rozstrzygnięty! - Powiat Wodzisławski

Konkurs na logo Powiatu Wodzisławskiego rozstrzygnięty!

Komisja konkursowa powołana przez Starostę Powiatu Wodzisławskiego rozstrzygnęła konkurs na logo Powiatu Wodzisławskiego. Do udziału w konkursie przystąpiło 39 osób składając w sumie 82 projekty. Ogłoszony przez Starostwo konkurs na logo Powiatu Wodzisławskiego adresowany był do wszystkich twórców. Prace mogły być realizowane i zgłaszane indywidualnie lub zespołowo. Jeden uczestnik bądź jeden zespół mógł nadesłać na konkurs maksymalnie 3 projekty.

Komisja konkursowa dokonała oceny nadesłanych prac według następujących kryteriów:
a) oryginalność znaku, łatwość zapamiętywania (od 0 do 10 pkt),
b) specyfika regionu i cechy charakterystyczne powiatu (od 0 do 5 pkt),
c) walory graficzne i wartości promocyjne(od 0 do 5 pkt),
d) czytelność i funkcjonalność (od 0 do 5 pkt).
Oceniana praca mogła uzyskać maksymalnie 25 pkt.

Największą liczbę punktów (25) zdobył projekt autorstwa pana Aleksandra Bąk z Poznania. Gratulujemy!
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za zainteresowanie oraz poświęcony czas na realizację projektów.