Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konkurs literacko – plastyczny „NIE PRZEMOCY!” - Powiat Wodzisławski

Konkurs literacko – plastyczny „NIE PRZEMOCY!”

Powiatowy Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim zaprasza do wzięcia udziału w konkursie literacko – plastycznym.

Zaproszenie skierowane jest do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz osób dorosłych zamieszkałych na terenie Powiatu Wodzisławskiego.  Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy literackiej lub plastycznej zgodnej z tematem konkursu. Prace można składać do 1 czerwca bieżącego roku w siedzibie Ośrodka. Szczegóły konkursu w Regulaminie (załącznik). Dla laureatów konkursu przewidziano nagrody.

Pobierz – Regulamin Konkursu (PDF 368 KB)