Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Konkurs „Zadbajmy o wodę na wsi” - Powiat Wodzisławski

Konkurs „Zadbajmy o wodę na wsi”

Głównym celem konkursu jest rozpowszechnianie wśród mieszkańców naszego regionu wiedzy o prawidłowym kształtowaniu zasobów wodnych na obszarach wiejskich dla środowiska społeczno-przyrodniczego i wzrostu jakości życia na wsi oraz promowanie spółek wodnych jako organizacji, dzięki którym możliwe staje się utrzymanie spójnego systemu melioracji wodnych.

Organizatorem konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Zostanie on przeprowadzony w trzech kategoriach, m. in w kategorii: Najlepsza fotografia na temat „Moja wieś nad wodą” (kategoria otwarta dla fotografów amatorów z terenu województwa śląskiego).

Prace konkursowe wraz z niezbędnymi formularzami należy przesłać do 30 listopada 2013 r. na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Wydział Terenów Wiejskich
ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice

Więcej szczegółów można znaleźć w Regulaminie (TUTAJ) lub uzyskać pod numerami telefonów: 32 77 40 547 oraz  32 77 40 502.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród zaplanowano podczas konferencji w Urzędzie Marszałkowskim w I połowie 2014 r.