Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kondolencje dla radnej Iwony Wajsman - Powiat Wodzisławski

Kondolencje dla radnej Iwony Wajsman

Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Ojca pani Iwonie Wajsman, wiceprzewodniczącej Rady Powiatu Wodzisławskiego, a także Rodzinie i Bliskim Zmarłego składają Starosta Leszek Bizoń z Zarządem, Przewodniczący Tadeusz Chrószcz wraz z Radą Powiatu Wodzisławskiego oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim i powiatowych jednostek organizacyjnych.

znicze, świece

śp. Henryk Wajsman był nauczycielem i wieloletnim Kierownikiem Kształcenia Praktycznego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Pszowie.

Nie ma słów, które mogłyby w takiej chwili pocieszyć, dlatego łączymy się z Bliskimi Zmarłego w smutku i bólu po stracie Najbliższej Osoby oraz pragniemy zapewnić o wsparciu w trudnym czasie żałoby.

czarna żałobna wstążka