Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Koncertowo weszli w nowy rok - Powiat Wodzisławski

Koncertowo weszli w nowy rok

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Gorzycach wspólnie m.in. z władzami powiatu i zaproszonymi gośćmi wzięli udział w koncercie noworocznym

We wtorek, 10 stycznia 2017 r., w Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Gorzycach odbyło się spotkanie noworoczne mieszkańców placówki z przedstawicielami instytucji współpracujących z Domem i władzami powiatu. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kaplicy Domu, której przewodniczył Krajowy Duszpasterz Apostolstwa Chorych ks. dr Wojciech Bartoszek.

Po mszy uczestnicy udali się do sali widowiskowej, w której dyrektor Ryszard Paweł Nawrocki m.in. podziękował  zebranym za dobrą ubiegłoroczną współpracę. Władze powiatu przekazały zaś mieszkańcom i personelowi Domu najlepsze życzenia noworoczne.

Spotkanie zostało uświetnione koncertem w wykonaniu Mix Orchestry Adama Bobra wraz z solistkami.