Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Komunikacja autobusowa PKS w dniu 1 czerwca 2018 r. - Powiat Wodzisławski

Komunikacja autobusowa PKS w dniu 1 czerwca 2018 r.

Jak poinformował Wydział Komunikacji i Transportu 1 czerwca 2018 r. (piątek po Bożym Ciele) autobusy komunikacji powiatowej obsługiwane przez PKS będą kursować jak w dni […]

logo powiatu

Jak poinformował Wydział Komunikacji i Transportu 1 czerwca 2018 r. (piątek po Bożym Ciele) autobusy komunikacji powiatowej obsługiwane przez PKS będą kursować jak w dni wolne od nauki szkolnej.

W tym dniu, dzieci i uczniowie do lat 15 na podstawie legitymacji mogą podróżować bezpłatnie na wszystkich liniach organizowanych przez powiat wodzisławski (linie: 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 47).