Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kolejne roboty drogowe przed nami - Powiat Wodzisławski

Kolejne roboty drogowe przed nami

Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl. informuje o planowanych robotach drogowych na ul. Letniej w Wodzisławiu Śl.-Radlinie oraz ul. Traugutta w Rydułtowach.

robotnicy drogowi remontujący jezdnię foto. Grzegorz Skibka

Zgodnie z informacją uzyskaną przez PZD od wykonawcy odpowiedzialnego za przebudowę ul. Letniej w Wodzisławiu Śl. od 7 czerwca zostanie wprowadzona organizacja ruchu związana z prowadzonym pracami. Utrudnienia będą występowały na odcinku od skrzyżowania z DK 78 do posesji nr 47. Z uwagi na charakter robót odcinek ten zostanie zamknięty dla ruchu pojazdów w godzinach 7.00 do 17.00. Planowany termin zakończenia prac 12.07.2017 r.

7 czerwca planowane jest też wprowadzenie czasowych zmian w organizacji ruchu na ul. Traugutta w Rydułtowach, na odcinku  pomiędzy dworcem autobusowym a skrzyżowaniem z ul. Benedykta.  Zmiany te związane będą z wymianą krawężnika i nawierzchni jezdni w ramach usuwania szkód górniczych i polegać będą na wprowadzeniu ruchu wahadłowego sterowanego sygnalizacją świetlną.