Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kolej czasowo zamknie przejazd na ul. Korfantego w Radlinie - Powiat Wodzisławski

Kolej czasowo zamknie przejazd na ul. Korfantego w Radlinie

Ważna informacja dla kierowców. Zarządca infrastruktury kolejowej “Infra Silesia” od 29 maja do 2 czerwca na przejeździe kolejowo-drogowym w ciągu ul. Wojciecha Korfantego w Radlinie będzie prowadzić prace związane z remontem przejazdu. Będą one prowadzone przy całkowitym zamknięciu przejazdu dla ruchu. Na ten czas spółka wyznaczyła objazd ulicami: Mariacką i Rybnicką.

Przejazd kolejowy na ul Korfantego w Radlinie Google Maps Google Street View

Zamknięcie przejazdu może spowodować spore utrudnienia dla kierowców. Ulica Wojciecha Korfantego jest bowiem jedną z głównych dróg w Radlinie. Z tego powodu wyznaczono objazd ul. Rybnicką i ul. Mariacką.

Mapa objazdu w czasie zamknięcia przejazdu kolejowego w Radlinie