Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kinderbal w "Oazie Aktywności" na zakończenie zimowych ferii - Powiat Wodzisławski

Kinderbal w „Oazie Aktywności” na zakończenie zimowych ferii

Dzisiaj w "Oazie Aktywności" Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim odbył się kinderbal dla uczestników "Zimowej Akademii", czyli półkolonii zorganizowanych przez PCPR dla dzieci.

Dyskoteka Pana Kleksa w oazie Aktywności

Przez dwa tygodnie zimowych ferii dzieciaki miały okazję wziąć udział m.in. w kulinarnej Akademii Pana Kleksa, zajęciach plastyczno-sensorycznych w pracowni „kleksografii”, a także w bajkowych przedpołudniach. Dzisiaj, na zakończenie w „Oazie Aktywności” odbyła się Dyskoteka Pana Kleksa. Wzięła w niej udział m.in. Krystyna Kuczera, resortowo odpowiedzialna w Zarządzie Powiatu za pomoc społeczną, która obdarowała uczestników słodkościami.

Tańcom, śmiechom i dobrej zabawie nie było końca, o co zadbali wolontariusze z I LO w Wodzisławiu Śląskim, pracownice PCPR, a także zespół muzyczny z WTZ w

Wodzisławiu Śląskim.