Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kawiarenka Kulturalna w Wodzisławiu Śląskim - Powiat Wodzisławski

Kawiarenka Kulturalna w Wodzisławiu Śląskim

Raciborskie Stowarzyszenie Kulturalne ASK i Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego FOPSZ serdecznie zapraszają na kolejną Kawiarenkę Kulturalną realizowaną w ramach projektu Kreator IniCjatyw Kulturalnych KICKoff (wykop dla kultury).

Kawiarenki Kulturalne to cykl spotkań informacyjno-dyskusyjnych na terenie Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego, mających na celu wzajemne poznanie się i wymianę doświadczeń pomiędzy ludźmi działającymi w sferze kultury.

Kolejne spotkanie odbędzie się w Wodzisławiu Śląskim 7 września (sobota) o godzinie 17.00 w PILSNER PUB (ul. Rynek 8). Przewodnim tematem spotkania będzie „Współpraca NGOs z instytucjami kultury i samorządem”.

Moderatorem Kawiarenki będzie Dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury, Dorota Krawczyk.

Więcej informacji o projekcie – tutaj.