Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Karaiby na niby na rydułtowskiej tężni - Powiat Wodzisławski

Karaiby na niby na rydułtowskiej tężni

Jedno z najpiękniejszych miejsc w Rydułtowach czyli rydułtowska tężnia koło stawu Machnikowiec już w sobotę 15 lipca o 19:00 przeistoczy się w mityczne Karaiby.

Karaiby na niby - potańcówka pod chmurką - plakat

Będzie to okazja nie tylko do potańczenia na świeżym powietrzu przy największych hitach tego i ubiegłego wieku, ale również do relaksu na leżakach i skorzystania z wideoobudki 360 stopni. O muzyczny klimat zadba Dyskoteka Dorosłego Człowieka – Dee Jay Jano, który zagra muzykę rozrywkowa polską i zagraniczną, polskie disco, rytmy latino dance, italo disco, stare nagrania w nowej wersji, ballady i muzykę od lat 60 tych po najnowsze hity.

Fotobudka 360 to kręcąca filmy platforma z obrotowym ramieniem, do którego jest zamontowana kamera HD. Dzięki specjalnemu programowi nagrywamy filmy z efektem boomerangu połączony ze slow motion co daje niesamowity końcowy efekt. Uczestnicy w kilkanaście sekund będą mogli udostępniać nagrane filmy swoim znajomym za pomocą social mediów.

Wstęp bezpłatny

W razie niepogody wydarzenie zostanie przeniesione.

Miejsce: ul. Strzelców Bytomskich 9A, Rydułtowy (przy RCK “Feniks”)