Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Już jutro taneczne show w WCK - Powiat Wodzisławski

Już jutro taneczne show w WCK

Już jutro, 24 czerwca o godz. 10.00, w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędzie się koncert galowy dla szkół z terenu powiatu wodzisławskiego, pn. „Taneczne Oskary”, który organizowany jest przez Stowarzyszenie Sympatyków Zespołu Tanecznego Miraż i współfinansowany ze środków Powiatu Wodzisławskiego.

Celem przedsięwzięcia jest zainteresowanie jak największej grupy odbiorców tańcem nowoczesnym jako formą aktywnego spędzania czasu wolnego. W ramach koncertu odbędą się pokazy choreografii tanecznych w wykonaniu turniejowych grup Zespołu Tanecznego „Miraż”, a także zespołów Spin, Teatr Tańca Memento oraz Vladislavia. Widzowie koncertu galowego będą mieli okazję zapoznać się z różnymi stylami tańca nowoczesnego, zobaczą m.in. choreografie, które zajęły czołowe miejsca podczas tegorocznych Mistrzostw Polski.

Oprócz pokazów tanecznych w ramach koncertu zaplanowano również konkursy z nagrodami, zabawy i prezentacje.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Zadanie dofinansowane ze środków Powiatu Wodzisławskiego w ramach realizacji zadania publicznego.