Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Już jest! Informator naborowy na rok szkolny 2023/2024 - Powiat Wodzisławski

Już jest! Informator naborowy na rok szkolny 2023/2024

Publikujemy tegoroczną ofertę edukacyjną szkół Powiatu Wodzisławskiego w postaci Informatora Naborowego. Materiał powinien ułatwić ósmoklasistom podjęcie decyzji, którą szkołę i jaki kierunek kształcenia wybrać. Sprawdźcie, co na rok szkolny 2023/2024 przygotowały szkoły powiatu wodzisławskiego!

okladka informatora naborowego 2023 2024

Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych powiatu wodzisławskiego

Przedstawienie oferty edukacyjnej szkół powiatu wodzisławskiego w formie „Informatora naborowego” stało się już tradycją. Każdego roku ósmoklasiści i ich rodzice oczekują na broszurę, która zbiera informacje o wszystkich szkołach Powiatu Wodzisławskiego i oferowanych kierunkach kształcenia w jednym miejscu.

W tym roku ponownie pozostajemy wyłącznie przy formie elektronicznej, która zdecydowanie bardziej trafia do współczesnej młodzieży. Informator można pobrać na smartfona i mieć go przy sobie w każdej chwili. Dzięki temu  kandydaci mają możliwość przedyskutowania swoich planów edukacyjnych z rodzicami, rówieśnikami, członkami rodziny.  Poniżej zamieszczamy Informator w wersji tradycyjnej, a także w wersji dostępnej cyfrowo.

Do pobrania:

1. Informator Naborowy 2023/2024