Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Jutro utrudnienia na ul. Długiej w Wodzisławiu Śl. - Powiat Wodzisławski

Jutro utrudnienia na ul. Długiej w Wodzisławiu Śl.

Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śląskim informuje, że jutro, tj. w piątek 5 maja, z powodu konieczności usunięcia awarii przepustu wodnego pod ul. Długą w Wodzisławiu Śl.-Zawadzie na drodze tej kierowcy napotkają utrudnienia.

robotnicy drogowi remontujący jezdnię foto. Grzegorz Skibka

Z uwagi na niewielką szerokość jezdni oraz konieczność wymiany przepustu na nowy, na czas usuwania awarii niezbędne będzie zamknięcie fragmentu drogi dla ruchu. Drogowcy przewidują, że utrudnienia z tym związane trwać będą przez kilka godzin.

Apelujemy do użytkowników ul. Wyzwolenia w Rogowie oraz ul. Długiej w Wodzisławiu Śląskim o zachowanie szczególnej ostrożności.