Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Jutro kolejny z turniejów w siatkówce plażowej - Powiat Wodzisławski

Jutro kolejny z turniejów w siatkówce plażowej

Zapraszamy na jutrzejszy turniej w ramach Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej. Tym razem rywalizować będzie młodzież (rocznik 2005 i młodsi). Rozgrywki odbędą się na boiskach przy Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 w Radlinie. Organizatorem jest Siatkarski Klub Górnik Radlin.

Plakat z informacjami zawartymi w tekście. Żółte tło, w tle kolorowe sylwetki siatkarzy

Zgłoszenia do turnieju odbywają się w dniu imprezy do godz. 8:30. Rozpoczęcie gier o godz. 9:00. Szczegóły zawodów określone są w regulaminie zawodów dostępnym na fanpage klubu na Facebooku.

Turnieje są skierowane dla mieszkańców powiatu wodzisławskiego bądź uczniów szkół funkcjonujących na terenie powiatu. Dopuszcza się również pary, w których jeden z zawodników spełnia powyższe warunki.

Zawody odbywają się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Powiatu Wodzisławskiego.

Kontakt:

SK Górnik Radlin – tel. 530 299 910