Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Jubileuszowy maraton dojechał do mety - Powiat Wodzisławski

Jubileuszowy maraton dojechał do mety

W miniony weekend, 15 i 16 czerwca, w Mszanie odbył się kolejny Śląski Maraton Rowerowy zorganizowany wspólnie przez Stowarzyszenie Promocji Aktywnego Wypoczynku oraz Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie.

Śląski Maraton Rowerowy

W tym roku na starcie jubileuszowego, bo zorganizowanego po raz dziesiąty, maratonu stanęło 170 zawodników. Szczegóły dot. rywalizacji sportowej dostępne są TUTAJ.

Najlepszym zawodnikom puchary wręczał m.in. starosta Leszek Bizoń, który wydarzenie to objął swoim patronatem honorowym.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć nadesłanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie.