Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Jordaszka zaprasza wystawców na festiwal "Ku zdrowiu" - Powiat Wodzisławski

Jordaszka zaprasza wystawców na festiwal „Ku zdrowiu”

22 września w godzinach 13:00 - 18:00 w Jordaszkowym Ogrodzie w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się Festiwal „Jordaszka ku zdrowiu" organizowany przez Dominikę i Grzegorza Jordanów, Agnieszkę Wilk oraz Izbę Gospodarczą Wodzisław Śląski. To okazja do zaprezentowania swojej firmy szerokiemu gronu zainteresowanych zdrowym stylem życia i medycyną naturalną.

zdjęcie kompozycji artystycznej złożonej z sałaty i czerwonej papryczki w kształcie serca

Organizatorzy aktualnie poszukują firm zainteresowanych prezentacją swojej oferty podczas imprezy.

W programie m.in.:

• konsultacje ze specjalistami,
  • wykłady i warsztaty,
  • pokazy i degustacje,
  • animacje i zabawy dla dzieci.

Tematy, które zostaną poruszone podczas wydarzenia:

• dieta dzieci i zdrowe słodycze,
  • redukcja stresu,
  • medycyna naturalna,
  • dieta św. Hildegardy – żywność, która leczy,
  • oczyszczanie organizmu z pasożytów i toksyn,
  • ziołolecznictwo i aromaterapia,
  • biżuteria i kamienie naturalne,
  • agroturystyka i rolnictwo.

Wystawcy mogą liczyć na:

• stoisko wystawiennicze w dogodnej lokalizacji,
  • możliwość prezentacji produktów i usług szerokiej publiczności,
  • szansę na nawiązanie kontaktów biznesowych,
  • promocję w mediach społecznościowych oraz na stronie wydarzenia.

Jak się zgłosić?

Aby zgłosić swoją firmę jako wystawcę na festiwalu, prosimy o kontakt z organizatorami pod adresem e-mail: biuro@jordan-wodzislaw.pl lub telefonicznie pod numerem +48 501 201 656. Serdecznie zapraszamy do udziału!

grafika promująca festiwal Jordaszka ku zdrowiu