Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uruchomienie Centralnej Sterylizatorni na potrzeby PPZOZ w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl. z siedzibą w Wodzisławiu Śl. - Powiat Wodzisławski

Symbole flagi i godła RP do umieszczenia na stronach inwestycji dofinansowanych z rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Projekt dofinansowany ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – edycja ósma.

Przedmiotem inwestycji jest uruchomienie Centralnej Sterylizatorni w celu podnoszenia jakości świadczonych usług i poprawy bezpieczeństwa pracy pracowników w Powiatowym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim.

W ramach projektu wykonana zostanie kompleksowa przebudowa pomieszczeń na potrzeby sterylizatorni obejmująca prace budowlane, wymianę instalacji wewnętrznych (m.in. instalacji klimatyzacji i wentylacji mechanicznej, instalacji sprężonego powietrza, stacji uzdatniania wody). Zadanie obejmuje także dostawę wyposażenia z oprogramowaniem oraz specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego.

Termin realizacji zadania: do 30.05.2025 r.

Wartość inwestycji: 4.120.000,00 zł

Dofinansowanie: 3.502.000,00 zł