Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Remont dróg powiatowych nr 5028S (ul. Rymera w Radlinie) oraz nr 5053S (ul. Powstańców Śląskich w Syryni) - Powiat Wodzisławski

Symbole flagi i godła RP do umieszczenia na stronach inwestycji dofinansowanych z rządowego funduszu inwestycji lokalnych

15 września 2023 r. została podpisana umowa ze Skarbem Państwa reprezentowanym przez Wojewodę Śląskiego na dofinansowanie środkami pochodzącymi z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg zadania pod nazwą: „Remont dróg powiatowych nr 5028S (ul. Rymera w Radlinie) oraz nr 5053S (ul. Powstańców Śląskich w Syryni)”.

Całkowita wartości zadania: 4 042 842,00 zł

Dofinansowanie:  2 223 563,10 zł

W ramach zadania zaplanowano remont dróg powiatowych na odcinkach:

1. Ulicy Rymera w Radlinie, odcinek od skrzyżowania z ul. B. Chrobrego do skrzyżowania z ul. Głożyńską – długość odcinka 606 mb,
  2. Ulicy Rymera w Radlinie, odcinek od skrzyżowania z ul. Głożyńską do posesji nr 243 – długość odcinka 205 mb,
  3. Ulicy Powstańców Śl. w Syryni, odcinek od rejonu skrzyżowania z ul. Bukowską ( DW 936) do rejonu Szkoły Podstawowej im Romana Dworczaka i dr Anny Wróbel w Syryni posesja nr 26 – długość odcinka 835 mb.

Obecnie prowadzone są działania związane z procedurą wyłonienia wykonawcy na wykonanie remontu dróg.

tablica informująca o dofinansowaniu zadania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg