Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Gałczyńskiego 1 - Powiat Wodzisławski

Symbole flagi i godła RP do umieszczenia na stronach inwestycji dofinansowanych z rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Projekt dofinansowany ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – edycja ósma.

Przedmiotem inwestycji jest modernizacja instalacji elektrycznej w budynku Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Gałczyńskiego 1. Zaplanowane roboty elektryczne oraz związane z nimi roboty budowlane obejmą I i II piętro głównego budynku, parter części administracyjnej oraz salę gimnastyczną kompleksu budynków PCKZiU. Zakres robót w branży elektrycznej dotyczy wymiany instalacji elektrycznej, m.in.: doposażenie tablic piętrowych ogólnych TB oraz tablic piętrowych komputerowych TK, instalację oświetlenia podstawowego i ewakuacyjnego z centralnym systemem monitorowania lamp, instalację gniazd wtykowych, instalację dedykowaną zasilania sieci komputerowej, instalację elektryczną urządzeń technologicznych, instalację tras kablowych, instalację przeciwprzepięciową oraz przeciwporażeniową, instalację wyrównywania potencjałów, adaptację istniejącego wyłącznika ppoż.; wykonanie instalacji niskoprądowych: przebudowę i rozbudowę sieci strukturalnej LAN, sieci sygnalizacji napadu i włamania (SNiW), instalacji systemu telewizji przemysłowej (CCTV), instalację telefoniczną, instalacji systemu dzwonków szkolnych oraz instalację okablowania strukturalnego.

Termin realizacji zadania: do 30.11.2024 r.
Wartość inwestycji: 2.352.941,17 zł
Dofinansowanie: 2.000.000,00 zł