Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dostosowanie budynku w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Bogumińskiej 2 w związku z budową dźwigu osobowego dla niepełnosprawnych - Powiat Wodzisławski

Symbole flagi i godła RP do umieszczenia na stronach inwestycji dofinansowanych z rządowego funduszu inwestycji lokalnych

Projekt dofinansowany ze środków Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

Przedmiotem inwestycji jest dostosowanie budynku Starostwa Powiatowego w Wodzisławski Śląskim w związku z budową dźwigu osobowego dla osób niepełnosprawnych. Zaplanowane roboty budowlane obejmują zmiany na poszczególnych kondygnacjach budynku przy ul. Bogumińskiej 2 w Wodzisławiu Śląskim ze szczególnym uwzględnieniem zmian w obrębie parteru związanych z koniecznością przeniesienia biura obsługi klienta, niwelacją progu w korytarzu oraz przekształceniem pomieszczeń o innych funkcjach na pomieszczenia biurowe. Zakres prac objętych projektem wraz z planowaną budową dźwigu osobowego udostępnią zabytkowy budynek Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim osobom ze szczególnymi potrzebami.

Termin realizacji zadania: do 29.11.2024 r.
Wartość inwestycji: 409.726,67 zł
Dofinansowanie: 360.000,00 zł